LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tronditëse/ Vritet modelja e njohur, shoqja e saj në gjendje koma

22 Nëntor 2021, 18:22, Lifestyle CNA
Tronditëse/ Vritet modelja e njohur, shoqja e saj në gjendje koma

Një modele e njohur ne Los Angeles është gjetur e vrarë.

Trupi i pajetë i modeles së njohur Christy Giles u gjet përpara një spitali të Los Angeles dhe policia është vënë në lëvizje për të zbuluar autorët e krimit të rëndë.

Familja e modeles së njohur i ka drejtuar një lutje të gjithë atrye që mund të kenë informacione mbi orët e fundit të saj të jetës, që të bashkëpunojnë me forcat e rendit e t`i tregojnë cfarë dinë.

Giles, 24 vjece, u pa për herë të fundit në një festë. Më vonë, ajo dhe dizajnerja Hilda Marcela Cabrales-Arzola, 26 vjecare, u gjetën në rrugë disa orë pas njëra-tjetrës. Giles kishte ndërruar jetë, ndërsa Cabrales-Arzola është në koma.

Medohet se Giles është droguar përpara se të vritej, partneri i saj tha se ajo kurrë nuk do të merrte vetë lëndë narkotike, por thotë se dikush ia ka administruar me forcë./CNA.al

Lajmet e fundit nga