LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish konkurenti i “Përputhen” pëson aksident të rëndë automobikistik: Pash vdekjen me sy

23 Nëntor 2021, 15:36, Lifestyle CNA
Ish konkurenti i “Përputhen” pëson aksident të

Këtë të martë ish konkurenti i ?Përputhen? Argjendi ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik.

Mësohet se ish konkurenti teksa po udhëtonte nga Kosova drejt Tiranës, pasi kishte një intervistë në emisionin ?Breaking?, kur pësoi një aksident tejet të rëndë, ku për pak sa nuk ka humbur jetën.

?Siç isha më së miri duke i dhënë makinës fillon dhe merr drejtim anash. Se dija ç?po ndodhte veç tmerrohesha se përplasej sa në një anë sa në anën tjetër të rrugës. Më vonë u konstatua se goma e makinës para kishte dal nga vendi?, ka thënë Argjendi për Gazeta Shqip, duke shtuar se ka qëlluar me fat që ka shpëtuar. Për pak sekonda pashë vdekjen me sy. Ishte vërtetë shumë keq?, është shprehur Argjendi./CNA.al

Lajmet e fundit nga