LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Truproja zbulon më shumë nga jeta intime e Mike Tyson: Vetëm seksi mund ta zbuste fuqinë e tij

22 Nëntor 2021, 18:10, Lifestyle CNA
Truproja zbulon më shumë nga jeta intime e Mike Tyson: Vetëm

Ish truroja dhe shoferi i Mike Tyson ka zbuluar më shumë nga jeta intime e boksierit legjendar.

Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë, saqë nëse nuk bënte seks mund të vriste kundërshtarët e tij në ring.

Madje ai ka rrëfyer se ai kryente marrëdhenie seksuale me fanset e tij para ndeshjeve, të cilat e vizitonin disa ora apo edhe disa minuta para fillimit.

?Një nga sekretet më të mëdha të Majk ishte se ai duhej të bënte seks në dhomat e zhveshjes para ndeshjeve. Më duhej të gjeja një grup, pavarësisht se kush ishin ata. Ishte sikur të thoshte ?nëse nuk shkarkoj, do ta vras ndonjë”.

“Majkut i duhej të pushonte dhe të çlodhej pak. Kështu që unë kisha vajza të fshehura në banja dhe dhoma zhveshjeje .Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t?u çlodhur?./CNA.al

Lajmet e fundit nga