LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbenita Ismaili i ëmbëlson ditën ndjekësve/ Poston foto me vajzën e saj

22 Nëntor 2021, 17:49, Lifestyle CNA
Arbenita Ismaili i ëmbëlson ditën ndjekësve/ Poston foto me

Arbenita Ismaili është një nga modelet më seksi shqipatre. Ajo prej kohësh ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me reperin Fero, me të cilin ka edhe një vajzë Ninën.

Arbenita njihet gjithashtu edhe për fofot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Së fundmi Arbenita ka ëmbëlsuar ditën e ndjekësve duke postuar foto me vajzën e saj.

Të dyja duken të veshura me të bardha dhe Arbenita sërish ka treguar se fiziku i saj edhe pas lindjes është perfekt.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga