LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vijojnë debatet në “Big Brother Vip”/ Einxhel-Monikës: Grua 100 vjeçe

23 Nëntor 2021, 15:22, Lifestyle CNA
Vijojnë debatet në “Big Brother Vip”/

Pastrimi i kuzhinës ka qenë gjithmonë object debati brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip?.

Këtë herë debate ka nisur nga arjola Demiri e cila e revoltuar është shprehur se ka shumë neglizhencë nga e ana e vjazave për punët e shtëpisë.

Më tej debate është pasur në Monika dhe Einxhel. Kjo e fundit po pastronte por Monika vijoi t?i thoshte se nuk duhet të neglizhojë kaq shumë.

Einxhel nga ana tjetër i kërkoi të mos i drejtohej dhe ta linte të punonte e qetë.

Debati mes të dyjave degradoi deri në ngritje zëri dhe ofendime. Gruaja 100 vjeç, merret me muhabetet e gocave të vogla!?është shprehur Einxhel. Ndërsa Monika iu kthye ?Ule Zërin, me mua s?ka zë. Stop! Egoiste!?./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga