LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më në fund banorët e “Big Brother Vip” ulin tensionet/ Bëjnë gjestin human

22 Nëntor 2021, 17:16, Lifestyle CNA
Më në fund banorët e “Big Brother Vip” ulin

Gjatë ditës së sotme ne ?Big Brother Vip ka pasur shumë tensione për shkak të debateve me fifin dhe Sarën.

Më në fund duket se të gjitha këto denatë janë ulur disi dhe banorët kanë nisur diskutimet për diçka shumë pozitive,.

Ata kanë marrë së bashku një vendim shumë human.

Banorët kanë vendosur që buxhetin ta dhurojnë për bamirësi

Të gjitha paratë që i përkisin buxhetit të tyre do të shkojnë për Shtëpinë e Fëmijëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga