LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shtohen tensionet brenda “Big Brother Vip”/ Fifi-banorëve: Unë nuk bëj presion psikologjik

22 Nëntor 2021, 16:57, Lifestyle CNA
Shtohen tensionet brenda “Big Brother Vip”/ Fifi-banorëve:

Brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip? duket se debatet nuk kanë fund këto dy ditët e fundmit.

Kujtojmë se ishte reagimi i Fifit ai që ?ndezi? një diskutim dhe reagime shumë të forta në shtëpi. Ajo u shpreh se ishte Gabim që Sarah puthi Dj Pm dhe se po ajo bën vetëm lojë.

Pas kësaj Sara ka reaguar e përlotur.

Pasi pa që banorët po i viheshin të gjithë kundër ?Fifi sërish më tone të larta është shprehur: “Unë nuk po i bëj presion psikologjik askujt?./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga