LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti po luan me Dj Pm”/ Sarah shpërthen në lot: Mos më akuzoni…

22 Nëntor 2021, 14:53, Lifestyle CNA
“Ti po luan me Dj Pm”/ Sarah shpërthen në lot: Mos më

Gjatë mbrëmjes së djeshmë mes Dj Pajtimit dhe Sarës është shkëmbyer një puthje. Pasi banorët e morën vesh për puthjen nisën me kritika.

Konkretisht Sarah pati një debat shumë të fortë me këngëtaren Fifi.

Kjo e fundit i është vënë kundër dhe i ka thënë se ajo po bën lojë dhe po përdor Pajtimin.

Pas kësaj deklarate Sara ka shpërthyer në lot dhe ka ngritur tonet kundër Fifit.

?Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu?, u shpreh Sara.

Kujtojmë se Dj Pajtimi që në hyrje të ?Big Brother Vip? shprehu interes për Sarah dhe si duket marrëdhënia e tyre po zhvillohet më shumë./CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga