LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Qenke lunatike, shumë e rëndë”/ Fifi shpërthen ndaj Sarës pas puthjes me Pm

22 Nëntor 2021, 13:09, Lifestyle CNA
“Qenke lunatike, shumë e rëndë”/ Fifi shpërthen

Puthja e shumëpritur mes Pm dhe Sarës ka krijuar shumë debate në shtëpinë e Big Brother Vip.

Njëra prej banoreve që ka reaguar keq është Fifi. Ajo i ka thënë Sarës se është shumë lunatike.

?Ti e paske puthur. Me dukesh e pasigurt. Ty të erdhi motra për PM, të tha s?ka gjë. Qenke lunatike. Për mua është shumë e rëndë?, tha Fifi.

Pas këtyre fjalëve të Fifit Sara u përlot dhe Fifi filloi të flasë me tone të larta, gjë që mblodhi banorët në atë ambient.

Ata e mbështetën Sarën dhe i thanë se ajo nuk ka pse të japë shpjegime. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me PM dhe nuk do ta lejojë ta bëj këtë gjë, pasi ai është vëllai i saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga