LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet se ka një lidhje jashtë emisionit/ Konkurrentja largohet nga Përputhen

22 Nëntor 2021, 13:57, Lifestyle CNA
Dyshohet se ka një lidhje jashtë emisionit/ Konkurrentja largohet nga

Një nga konkurrentet e Përputhen, Antonia Gjoka ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj se për një kohë të papërcaktuar nuk do të jetë më pjesë e emisionit.

Përmes një statusi në rrjetet sociale Anotnia thekson se arsyet e largimit të saj ishin shëndetësore por edhe për shkak dyshimeve që ka produksioni ndaj saj si konkurrente.

Ajo shkruan se do të ketë një lajmërim të dytë nëse do të rikthehet.

?Përshëndetje miq. Për disa kohë nuk do të jem në program, arsyet nga ana ime janë shëndetësore, por nga ana e produksionit janë papërgjegjshmëria dhe dyshimet e tyre që kanë lidhje me mua si konkurrente. Nëse do të ketë një rikthim do t?ju njoftoj sërish. Jeni më të mirët?, shkruan Antonia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga