LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Antonela “thumbon” Beniadën: Çfarë fame ka ajo që ka thënë dal nudo për 100.000 euro?

22 Nëntor 2021, 15:13, Lifestyle CNA
Antonela “thumbon” Beniadën: Çfarë fame ka ajo

Gjatë mbrëmjes së djeshme banorët kanë hapur temën e modelingut. Në lidhej me këtë kanë folur pothuajse të gjithë banorët dhe kanë shprehur mendime të ndryshme në lidhje me atë së çfarë quhet tamam një modele.

Në bisedë e sipër Antonela ka thumbuar Beniadën duke i përmendur shprehjen qe kishte thënë dikur: Do dilja nudo në gjithë Tiranën për 100.000 euro.
 “Çfarë fame ka Beniada që ka thënë dal nudo për 100.000???, tha Antonela.

Ndërkohë ka qenë reagimi i menjëhershëm i Beniadës e cila si në shaka i tha :”Fol për veten tate o shtrig se po ti tërheqë ato flokë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga