LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Marr valixhet dhe ik”/ Rëndohet situata në “Big Brother Vip”, një tjetër banor dëshiron të largohet

22 Nëntor 2021, 15:26, Lifestyle CNA
“Marr valixhet dhe ik”/ Rëndohet situata në “Big

Mbrëmja e djeshme në ?Big Brother Vip ka qenë e mbushur me shumë debate.

Kujtojmë se në shtëpi mbëriti një zarf i bardhë.

?Vëllai i madh? kishtë përgatitur një surprizë. Ishte për një darkë të veçantë e përgatitur për dy prej banorëve.

Së bashku në mënyrë unanime banorët duhet të vendosnin për emrin e një djali dhe një vajze që do ta përjetonin këtë surprizë.

Ata propozuan emrin e Sarës dhe Pajtimit por ky i fundit e refuzoi, madje edhe reagoi në mënyrë të revoltuar.

?Nuk pranoj absolotisht. Nëse këmbëngulni do marr valixhet do iki?, tha ai.

Madje edhe vetë Sarah i kërkoi privatisht që ai të bënte takim më të por ai sërish nuk pranoi./CNA.al

Lajmet e fundit nga