LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Këndon shumë bukur, flet shumë keq”/ Banorët i vihen kundër Fifit

22 Nëntor 2021, 16:34, Lifestyle CNA
“Këndon shumë bukur, flet shumë keq”/ Banorët i

Fifi gjatë mbrëmjes së djeshme ka reaguar shumë keq në lidhje me puthjen që shkëmbeu Sara dhe Dj Pajtimi.

Fifi me ton të latë zëri i ka thëne Sarës që po bën lojë dhe po përfshin edhe Pajtimin në këtë lojë.

Kujtojmë se pas kësaj Sarah është prekur shumë, madje ka shpërthyer në lot.

Si duket edhe banorët e tjerë të shtëpisë kanë menduar se ky veprim i Fifit ishte shumë i tepërt dhe e kanë kritikuar gjatë ditës së sotme.

I pari ka qenë Iliri i cili u shpreh: ?Fifi këndon shumë mirë, por flet shumë keq?.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më teje edhe Donaldi ka shpërthyer kundër këngëtares duke u shprehur: ?E kush është ajo që të ofendohet??

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga