LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëri për të qarë Sarën/ Ndjekësit “masakrojnë” Fifin: Mostër, ik masazho djemtë se të iku Graniti

22 Nëntor 2021, 15:51, Lifestyle CNA
Bëri për të qarë Sarën/ Ndjekësit

Pas puthjes që Srah dhe Dj PM shkëmbyen i mënjëhershëm ka qenë reagimi i Fifit.

Këngëtarja i ka dalë kundër Sarah duke i thënë se ka gabuar shumë dhe se Fifi do të mbështesë Dj PM, sepse ai është si vëllai i saj.

Sarah është prekur shumë nga ky reagim i Fifit dhe është shprehur se ajo veproi ashtu si e ndjeu në atë moment.

Edhe banorët e tjerë ishin në mbështetje të Sarah e cila ka shpërthyer në lot pas të gjitha kritikave nga ana e këngëtares.

Pas të gjithë situatës ndjekësit kanë reaguar ashpër ndaj Fifit duke lënë të kuptuar se ajo nuk ka asnjë të drejtë që të ndërhyjë në rrugën e dyshës.

?Fifi ca mostre paske qenë o njeri egoist o narciste?.

?Fifi nivelin e ke 0! Ik masazho djemte te ?. se te iku Graniti?.

?Kokrra pleres o Fifi. Si ato vjerrat e kqija je qe do me dit me detaje? janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga