LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip

23 Nëntor 2021, 13:13, Lifestyle CNA
Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i

Sonte në shtëpinë e Big Brother Vip pritet të hyjë një tjetër banor.

Bëhet fjalë për modelin Vigan Shehu, i icli edhe më parë ka qenë pjesë e Big Brother 6.

Sipas Prive.al, Vigani ka qenë sot në ambientet e Top Channel, për t?u njohur me vendin ku do të qëndrojë.

Ndër të tjera, Vigani është vëllai i këngëtarit të njohur Valon Shehu dhe vazhdimisht është përfolur për paraqitjen e jashtme.

Një javë më parë shtëpisë së Big Brother iu bashkua Anotnela Berishaj dhe Meridian Ramçaj.  Ndërkohë në nominim janë tre vajzat, Beatrix Ramosaj, Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani.

Gjatë javës ka patur shumë debate mes banorëve, pas puthjesë së Sarës me Pajtimin.

Fifi ka qenë ajo që nuk e ka pritur mirë këtë veprim duke shprehur se mes tyre nuk ka asnjë shkëndijë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga