LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Plas’ xhelozia në “Përputhen”/ Bruno i kërkon llogari Efit për njërin nga konkurentët

22 Nëntor 2021, 19:28, Lifestyle CNA
‘Plas’ xhelozia në “Përputhen”/ Bruno i

Gjatë mbrëmjes së sotme është transmetuar në ?Përputhen? takimi i Efit dhe Brunos.

Që në hyrje Efi ka treguar se është tatuazhiste dhe make up artist, kështuqë edhe takimin dyshja ka vendisur ta zhvillojë në studion e saj.

Në në moment Bruno i ka ?kërkuar? llogari Efit se përse e mbron aq shumë Bashkimin, pas një debati që ai pati më të.

Nga ana tjetar Efi është përgjigjur: ?E mbroja sepse ashtu e pashë të arsyeshme?.

Më tej Bruno ka vijuar me xhelozinë e tij: ?Ku qëndron ti më Bashkimin??

?Kam menduar ta njoh më shumë, pa marrë parsysh rrethanat. Tani mendoj se ai pëlqen Alvisën?, është përgjigjur Efi./CNA.al

Lajmet e fundit nga