LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zëri i kukullës gjigande në ‘Squid Game’/ Aktorja ka një arsye të fortë pse nuk e sheh serialin

23 Nëntor 2021, 15:52, Lifestyle CNA
Zëri i kukullës gjigande në ‘Squid Game’/ Aktorja ka

Aktorja vetëm 10-vjeç Reagan To tashmë është bërë e njohur në të gjithë botën, pasi është vajza që qëndron pas zërit të kukullës të famshmë gjihande në dublimin anglisht të ?Squid Game?. Megjithatë, ajo tregon se ende nuk e ka pare deri në fund serialin hit të Netflix.

?Gjithçka filloi kur babai im i kërkoi mamasë sime të shikonte ?Squid Game? pasi ishte shfaqja më e njohur në botë në atë kohë. Ata nuk e kishin idenë se ishte zëri im, dhe kur arritën në atë skenë ata thanë, ?prit një moment, kjo është Reagan, ky është zëri i saj. Mamaja ime e kërkoi atë në mediat sociale dhe zbuloi se njerëzit po përdornin zërin tim në videot e YouTube dhe madje u shfaq në Saturday Night Live për një skeç. Unë nuk kam parë asnjë prej tyre. Mamaja ime më ka treguar pak, por pikërisht përpara pjesës së dhunshme ajo sapo e ndaloi atë. Dhe edhe vëllai im, ai është katërmbëdhjetë vjeç dhe prindërit e mi nuk e lejojnë as ta shikojë atë?, ka thënë Regan./CNA.al

Lajmet e fundit nga