LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Pas skandalit të Zayn me nënën e saj, Gigi Hadid bën daljen e parë publike

23 Nëntor 2021, 19:08, Lifestyle CNA
FOTOT- Pas skandalit të Zayn me nënën e saj, Gigi Hadid bën

Para pak kohësh, akuzat e mamasë së Gigit se dhëndri i saj Zayn e kishte dhunuar fizikisht, bëri bujë të madhe. Skandali u përforcua akoma më shumë pasi dyshja vendosën të divircoheshin.

Në fillim të këtij muaji, burime i thanë US Ëeekly se Gigi po ?takohej me avokatë për të diskutuar çështjet e kujdestarisë? të vajzës së saj njëvjeçare Khai në mes të përplasjes së hidhur me Zayn.

Burimi shtoi se Zayn, 28 vjeç, ?do të jetë gjithmonë pjesë e jetës së saj?, por ajo e sheh grindjen e supozuar mes tij dhe nënës së saj Yolanda ?shqetësuese?.

Malik nuk kishte kundërshtuar katër akuza për ngacmime, pasi dyshohej se e shtyu Yolandën në një komodinë në shtëpinë që ai ndan me Gigi-n në Pensilvani.

Detajet dolën në dokumentet e gjykatës të marra nga DailyMail.com. Ata zbulojnë se ai u akuzua për katër akuza për ngacmim, se ai nuk u deklarua për asnjë kontest dhe se ai tani duhet të kryejë 360 ditë provë përveç përfundimit të një klase për menaxhimin e zemërimit.

Këngëtari britanik gjithashtu nuk duhet të ketë asnjë kontakt me Yolanda, gjyshen e vajzës së tij, apo me John McMahon, një roje sigurie për familjen Hadid që ishte dëshmitare e incidentit dhe që ai gjithashtu dyshohet se e ngacmoi.

Më 29 shtator, Yolanda shkoi në pronën e çiftit ndërsa Gigi ishte duke modeluar në Paris. Zayn ishte atje, megjithëse është e paqartë nëse Khai ishte. Ajo që ndodhi më pas është e paqartë, por dyshja filluan të debatonin dhe pretendohet se Zayn ?kapi Yolandën? dhe ?e futi? në një komodinë./CNA.al

Lajmet e fundit nga