LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Detaji që kemi humbur/ Kledi Hysa ka pasur një kod me të cilin i jepte sinjale të dashurës së tij

23 Nëntor 2021, 16:53, Lifestyle CNA
Detaji që kemi humbur/ Kledi Hysa ka pasur një kod me të cilin i

Modeli kledi Hysa është eleminuar së fundmi nga ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se një javë para se ai të dilte u kthye në emrin më të përfolur sepse shprehu pëlqim për Beatrix ndërohë që kishtë një lidhje jashtë shtëpisë, më të cilën edhe bashkëjetonte prej më shumë se 6 vitesh.

Kledi ka zbuluar për herë të parë se mbante gjithmonë byzylykun e te dashurës për t?i dhënë një mesazh të qartë se ai ende mendonte për të.

“Dua të them diçka që asnjë nuk e ka kuptuar akoma dhe dua ta them tani. Kjo (tregon byzylykun) është e Haulës. Këtë ma ka dhënë ajo. Mbase kam fjalë që nuk kanë dalë siç kam dashur unë dhe çdo live show e kam pasur. Që ajo ta dijë sinjalin. Asnjë sekondë nuk kam qenë i mërzitur. Unë kam qenë i pastër dhe Haula e di“./CNA.al

Lajmet e fundit nga