LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luana Vjollca shtatzanë?/ Gjesti që “ndezi” dyshimet

23 Nëntor 2021, 18:44, Lifestyle CNA
Luana Vjollca shtatzanë?/ Gjesti që “ndezi” dyshimet

Luana Vjollca është një nga emrat më të përfolur të showbizz-it shqiptar.

Kujtojmë se lajmi se ajo ishte larguar nga Top Channel pas 15 vitesh punë bëri bujë të madhe në media. Gjatë kësaj kohe ajo ka qenë midis Shqipërisë dhe Kosovës. U përfol gjithashtu se ajo do të niste një emision në Kosovë përkundrejt një shumë të majme, rreth 20 mijë euro.

Por ende nuk ka asnjë reagim zyrtar dhe kjo ka sjellë thashetheme të tjera se Luana po përdor këto lajme për të justifikuar mungesën e saj në televizion.

Së fundmi Luana ka postuar disa foto krahë Marinës, dhe në njërën prej tyre duket njësoj si Marina duke mbajtur dorën tek barku si të ishte edhe ajo shtatzanë.

Gjithsesi e gjitha kjo mund të jetë një shkaka nga ana e Luanës dhe pse jo, një metodë që të bëjë serish pak zhurmë në rrjet./CNA.al

Lajmet e fundit nga