LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kush do të eleminohet nga “Big Brother Vip”?/ Einxhel tregon emrin

23 Nëntor 2021, 17:42, Lifestyle CNA
Kush do të eleminohet nga “Big Brother Vip”?/ Einxhel tregon

Sot është spektakli i radhës në ?Big Brother Vip? i cili me shumë mundësi do të jetë i mbushur me shumë surpriza.

Sot gjithashtu pritet që të eleminohet një nga konkurentët.

Einxhel ka bërë parashikimin e saj në lidhje me konkurentin që pritet të dalë sot.

Ajo ka shtënë fall në filxhan dhe është shprehur se ditën e sotme do të dalë nga shtëpia këngëtarja e njohur Beatrix.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se ditën e sotme priten të hyjnë edhe konkurentë të rinj./CNA.al

Lajmet e fundit nga