LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U 'masakrua' me komente negative/ Argjira i del në mbrojtje Fifit: Është e drejtpërdrejtë

23 Nëntor 2021, 17:59, Lifestyle CNA
U 'masakrua' me komente negative/ Argjira i del në

Në shtëpinë e ?Big Brother Vip? ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

?Ti e paske puthur. Me dukesh e pasigurt. Ty të erdhi motra për PM, të tha s?ka gjë. Qenke lunatike. Për mua është shumë e rëndë?, tha Fifi .

Pas këtyre fjalëve Sarah u prek dhe filloi të qante, ndërsa banorët e tjerë u munduan ta qetësojnë.

Shpërthimin e Fifit nuk e kanë prituar aspak mirë ndjekësit, disa prej të cilëve kanë komentuar edhe negativisht për këngëtaren. Për këto komente ka reaguar edhe shoqja e Fifit, Argjira Spanca. Në një postim në Instastory ajo shkruan se ka besim te Fifi me zemër të madhe, e sinqertë dhe e drejtëpërdrejtë.

Lajmet e fundit nga