LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Të ngatëruam me Sabianin”/ Ndjekësi i bën komentin epik Antonelës

23 Nëntor 2021, 20:01, Lifestyle CNA
“Të ngatëruam me Sabianin”/ Ndjekësi i bën

Antonela është një nga hyrjet e reja të ?Big Brother vip? së bashku më Meridianin. Ish konkurentja e ?Përputhen? që ditën e parë të hyrjes së saj ka krijuar strategji dhe duket se po ja del që të bëjë lojë brenda shtëpisë.

Gjatë mbrëmjes së sotme vajzat janë duke u bërë gati për spektaklin.

Në një moment duket Antonela e cila rregullon flokët.

Njëri nga ndjekësit i bën një moment epik.

?Antonelën e ngatërroj gjithmonë me Sabianin nga flokët?, shkruan ndjekësi./CNA.al

Lajmet e fundit nga