LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

23 Nëntor 2021, 21:51, Lifestyle CNA
Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën:

Lidhja e Borës me Donaldin është komentuar shumë brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se në lidhje me këtë ditët e fundit është diskutuar shumë ditët e fundit në shtëpi.

Gjatë mbrëmjes së sotmë është folur në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në këtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë.

Gjatë spektaklit të sotëm Donaldi ka dhënë një tjetër deklaratë për Borën.

“Nuk dua të përmendem vetëm për këtë pjesë. Unë e dija që do të kishte situata të sikletshme

Gjithsesi nuk më vjen keq sepse Semi është shumë protekstive ndaj shoqes së saj. Mbi të gjitha është historia më e bukur që unë kam pasur”, është shprehur Donaldi./CNA.al

Lajmet e fundit nga