LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do të ishte Donaldi më ndryshe pa Semin?/ Banorët japin përgjigjen e sinqertë

23 Nëntor 2021, 21:41, Lifestyle CNA
A do të ishte Donaldi më ndryshe pa Semin?/ Banorët japin

Gjatë mbrëmjes së sotmë është diskutuar në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në lëtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë të shprehet kështu.

Gjatë spektaklit të sotëm Arbana ka pyetur banorët nëse Donaldi do të ishte ndryshe pa parninë e Semit.

E para ishte Fifi që u përgjigj dhe tha më bindje: Po do të ishtë shumë më ndryshe.

Më vonë Meridiani u shpreh: Në fakt unë nuk dua të them si është më mirë apo më keq, por nuk është korrekte të përkufizohesh si filani i filanes./CNA.al

Lajmet e fundit nga