LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalen komentet për Antonelën/ Arditi: Është e famshme sepse kërkoi burrë në televizion

23 Nëntor 2021, 20:45, Lifestyle CNA
Nuk ndalen komentet për Antonelën/ Arditi: Është e famshme

Mbrëmja e sotme gjatë spektaklit të ?Big Brother Vip? ka nisur me tensione dhe një debat që nisi nga Einxhel dhe Antonela.

Einxhel thumboi hapur Antonelën duke u shprehur se ajo ka vetëm ndjeksës dhe se këta të fundmit nuk janë matës për të treguar famën.

Kjo është komentuar edhe nga Arditi, i cili risolli në vëmendje momentin kur Antonela vuri në pikëpyetje se pse është e famshme Beniada.

?Po mirë Antonela pse është e famshmë? Sepse doli dhe kërkoi burrë, donte një të dashur nga televizioni? Pse i thotë Beniadës? Beniada është modele, ka pozuar në disa revista të njohura, ka luajtur film, është pak e padrejtë kjo pjesë?, është shprehur Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga