LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT- Nga Parisi, Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me poza joshëse

23 Nëntor 2021, 21:20, Lifestyle CNA
FOTOT- Nga Parisi, Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me poza joshëse

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo është bërë e njohur gjatë pjesëmarrjes në ?Miss Universe Albania? ku u shpall edhe fituese e kurorës.

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale ku, shpesh herë publikon foto shumë provokuese.

Së fundmi Trejsi ndodhet në Paris dhe ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga