LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kledi Hysa bën deklaratën e fortë për Beatrix: Ajo e dinte që unë isha i lidhur por…

24 Nëntor 2021, 08:55, Lifestyle CNA
Kledi Hysa bën deklaratën e fortë për Beatrix: Ajo e dinte

Modeli Kledi Hysa është eleminuar së fundmi nga ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se një javë para se ai të dilte u kthye në emrin më të përfolur sepse shprehu pëlqim për Beatrix ndërohë që kishtë një lidhje jashtë shtëpisë, më të cilën edhe bashkëjetonte prej më shumë se 6 vitesh.

Beatrix reagoi e prekur nga ky fakt dhe e akuzoi për mashtrim, por Kledi në një intervsitë për emisionin ?Rrugëtim me Anilën? në Neës24 ai konfirmoi që ishte në një lidhje duke qartësuar se ky fakt dihej dhe nga këngëtarja Ramosaj.

?Gjithë shtëpia e ka ditur që unë jam i lidhur. Beatrix ka patur 3 javë kohë për të kuptuar kush jam unë. Ajo e dinte më mirë se të gjithë atje brenda që jam i lidhur, të jeni të sigurt. Monika dhe Semi i kanë thënë që Kledi është i lidhur, dhe kur u bë loja me shishe fakti që unë jam i lidhur jashtë u tha?- u shpreh Kledi./CNA.al

Lajmet e fundit nga