LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E papritur/ Fifi humb ndjenjat live gjatë emisionit

24 Nëntor 2021, 07:06, Lifestyle CNA
E papritur/ Fifi humb ndjenjat live gjatë emisionit

Gjatë mbrëmjes së djeshme në ?Big Brother vip? panë një debat shumë të fortë mes Fifit, një pjesë të banorëve dhe Balinës, opinionistes.

Ndërkohë që  po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit Fifi ka rënë pa ndjenja në mes të spektaklit.

Kujtojmë se në dëbat e sipër Fifi tha se nuk ka ndërhyrë dhe se nuk ka nevojë për një vëmendje të tillë. Pas kësaj Fifit i bie të fikët.

Debati:

Balina: Ke ndërhyrë dhe kjo është hera e dytë që ndërhyn në një lidhje. Leji të bëjnë çfarë duan ata. Të ka dalë loja nga duart dhe po e humb vëmendjen.

Fifi: Unë nuk kam nevojë për një vëmendje të tillë. Për këtë vëmendje unë dal nga shtëpia urgjentisht tani. Arbana dal nga shtëpia tani. Në këto momente Fifit i bie të fikët.

Pas pak çastesh produksioni njoftoi se është mirë dhe se ajo tani ndodhet në dhomën e gjumit për tu qetësuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga