LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luks i shfrenuar/ Reperi shqiptar shpenzon shuma marramendëse për veshjen e tij

24 Nëntor 2021, 08:15, Lifestyle CNA
Luks i shfrenuar/ Reperi shqiptar shpenzon shuma marramendëse për

Reperi Don Xhoni është një prej emrave më të përfolur të momentit. Prej një kohë jo shumë të gjatë në treg ai është kthyer në një prej reperëve më të ndjekur dhe më të kërkuar.

Si duket i gjithë suksesi i tij po përkthehet në shuma të majme të ardhurash.

Don Xhoni, ka shpenzuar një shumë të madhe parashë për të blerë një xhaketë.

Bëhet fjalë për një kosto rreth 3200 euro të blerjes së tij të re.

Reperi është gjithmonë i kuruar deri në detaj, kur shfaqet në publik dhe gjithmonë kujdeset për pamjen e jashtme.

Kjo është zbuluar  ?Shqipecloset? përmes një postimi./CNA.al

Lajmet e fundit nga