LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk luhet me mirëqenien psiko-fizike të njeriut”/ Albatros Rexhaj akuza Top Channel

24 Nëntor 2021, 07:58, Lifestyle CNA
“Nuk luhet me mirëqenien psiko-fizike të njeriut”/

Gjatë mbrëmjes së djeshme në spektaklin e ?Big Brother Vip? ka ndodhur një situatë aspak e zakonshme. Pas një debati me Balinën e cila e kritikoi për ndërhyrjen në marrëdhënien e Sarës dhe Pajtimit, Fifit i ka rënë të fikët.

Në lidhje më këtë situatë ka reaguar edhe shkrimtari Albatros Rexhaj i cili ka akuzuar Top Channel se po abuzon me personalitetin dhe shëndetin e tjetrit.

“Spektakli mund të jetë lojë, por jo mirëqenia psiko-fizike e tjetrit, prandaj produksioni nuk mund të shpëlahet me lojë fjalësh dhe as duke e hedh fajin te Fifi. Ky është abuzim i pastër me personalitetin dhe shëndetin e tjetrit?, shkruan Albantrosi në postimin e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga