LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas kritikave të Balinës, Fifi humbi ndjenjat në transmetim live/ Opinionistja: Nuk ndihem fajtore

24 Nëntor 2021, 07:30, Lifestyle CNA
Pas kritikave të Balinës, Fifi humbi ndjenjat në transmetim live/

Diçka e pazankontë ndoshi dje gjatë trasmëtimit live të emisionit ?Big Brother Vip?. Pasi Balina kritikoi Fifin për ndërhrjen e patakt në marrëdhënien e Sarah dhe Dj PM, këngëtarja humbi ndienjat.

Pas kësaj ajo direkt ka kërkuar që të bëjë gati valixhet dhe të largohet nga shtëpia.

Por, Arbana ka vendosur ta qetësojë Fifin, duke e marrë atë tek dhoma e rrefimit për të biseduar me të.

Në dhomën e rrëfimit, Fifi ka thënë se opinionistja Balina gjithmonë e kritikon atë dhe e thumbon.

Këtu ka ndërhyrë, Balina e cila ka thënë se ajo thjesht gjykon lojën e Fifit brenda shtëpisë dhe se ajo nuk ndjehet fajtore për atë që i tha Fifit.

?Nuk ndjehem fajtore Fifi për atë që të thash. Më vjen keq për atë që të ndodhi, por nuk ndjehem në faj?, tha Balina./CNA.al

Lajmet e fundit nga