LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moment komik/ Fifi rrëzohet sërish duke vrapuar për tek konkurenti i ri

24 Nëntor 2021, 09:18, Lifestyle CNA
Moment komik/ Fifi rrëzohet sërish duke vrapuar për tek

Gjatë mbrëmjes së djeshme në spektaklin e ?Big Brother Vip? ka ndodhur një situatë aspak e zakonshme. Pas një debati me Balinën e cila e kritikoi për ndërhyrjen në marrëdhënien e Sarës dhe Pajtimit, Fifit i ka rënë të fikët dhe është rrëzuar nga divani ku po qëndronte ulur.

Ky në fakt nuk është momenti i vetëm që Fifi u rrëzua dje. Pasi mori vesh që në shtëpi ka një hyrje të re, ajo ka vrapuar për të takuar dhe në një moment është rëzuar./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga