LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës/ “Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti”

25 Nëntor 2021, 12:06, Lifestyle CNA
Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës/

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi një ditë më parë u bënë prindër të një vajze të cilën kanë vendosru ta quajnë Marget.

Dyshja kanë vendosur që emri i vazjës të jetë një bashkim i emrave të tyre.

Një ditë pas lindjes Marina dhe Geti kanë publikuar një foto me vajzën e tyre.

Ata kanë bashkuar duart e tyre dhe mbajnë dorën e vogël të Marget, duke mos zbuluar imazhin e saj të plotë.

?Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI

24/11/2021?, shkruan Marina krahas fotos. / CNA.al

 

 

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Lajmet e fundit nga