LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxhel Shkira feston ditëlindjen/ Surprizohet nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip

25 Nëntor 2021, 10:49, Lifestyle CNA
Einxhel Shkira feston ditëlindjen/ Surprizohet nga banorët e

Sot moderatorja Einxhel Shkira feston ditëlindjen. Kjo ditëlindje, Shkirën e ka gjetur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Pas mesnate, Shkira është surprizuar nga banorët e tjerë të shtëpisë. Ata i kanë kënduar këngën e ditëlindjes si dhe e kanë surprizuar me një tortë dhe qirinj.

Festa ka vijuar deri në orët e para të mëngjesit ku banorët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës latine./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga