LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ju kam parë b*** jashtë dhe vetëm me reçipeta”/ Sabiani debaton me vajzat e shtëpisë

25 Nëntor 2021, 21:24, Lifestyle CNA
“Ju kam parë b*** jashtë dhe vetëm me

Shpesh herë brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip? diskutohen tema të ndryshme.

Gjatë mbrëmjes së sotme u hap tema se si banorët zgjidhnin të qëndronin në shtëpi.

Në bisedë e sipër, Sabiani debatoi me Einxhel.

Vajzat kërkonin lirinë e tyre brenda në shtëpi të qëndrojnë ashtu si ato dëshirojnë, ndërkohë Sabiani reagoi duke thënë se i ka parë pothuajse gati të zhveshura dhe çka dëshirojnë më tëpër.

?Ju kam parë b*** jashtë dhe vetëm me reçipeta?, iu drejtua Einxhel të cilës iu bashkangjit edhe Semi.

Në vazhdimësi, Sabiani pyeti se kë nga meshkujt ka parë vetëm në të brendshme të cilët më pas bisedonin me tone të larta./CNA.al

Lajmet e fundit nga