LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mori vendimin të largohej nga “Big Brother”/ Fifi shafqet më e lumtur se kurrë jashtë shtëpisë

25 Nëntor 2021, 19:04, Lifestyle CNA

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e ?Big Brother Vip?.

Ajo është shprehur para banorëve se i duhet kohë të meret me veten e saj dhe shëndetin.

Tani që është jashtë shtëpisë duket se Fifi është shumë e lumtur.

Ka qenë miku i saj Graciano Tagani i cili ka postuar një story, ku duket këngëtarja shumë e lumtur dhe e buzëqeshur./CNA.al

Lajmet e fundit nga