LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pasi Fifi doli nga shtëpia , një dron hyn në “Big Brother”

25 Nëntor 2021, 17:13, Lifestyle CNA

Gjatë ditës së sotme Fifi ka marrë vendimin që të largohet nga shtëpia e Big Brother. Ajo është shprehur se i duhet të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Mes lotësh, ajo është përshëndetur me banorët që nisi këtë aventurë me datë 5 tetor.

Teksa ende nuk po mund ta marrin veten banorët nga ikja e Fifit, nujë dron me një bluze është futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Bluza përmbante një shkrim të dedikuar Sabianit.

?Forca Sabian?, shkruhej tek bluza./CNA.al

Lajmet e fundit nga