LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Ishte me fat kush të kishte pranë dhe kush të njihte nga afër'/ Arjan Konomi prek me postimin e tij për Huyeda El Saied

25 Nëntor 2021, 19:25, Lifestyle CNA
'Ishte me fat kush të kishte pranë dhe kush të njihte

Artistja e njohur shqiptare Hueyda El Sayed është ndarë papritur nga jeta në moshën 46-vjeçare.
Balerina dhe ish-moderatorja vuante nga një sëmundje e rëndë, betejën me të cilën nuk e ka fituar dot.
Ajo u nda nga jeta mëngjesin e së martës në një spital në Lukskemburg. Pas lajmit të rëndë për ndarjen nga jeta të Hueyda El Sayed, miqtë dhe kolegët e saj kanë shprehur ngushëllimet në rrjetet sociale.
Arjan Konimi ditën e sotme ka bërë një tjetër postim për të përkujtuar mikeshën e tij Huydea-n.

Ai ka postuar një video të artistes në Instastory dhe krahas saj ka shkruar.

Këndove për ëndrrat e një vajze
Tërë jetë ëndërove
?dhe kur i realizove u largove përgjithmonë
Ishte me fat kush të kishte pranë dhe kush të njihte nga afër./CNA.al

Lajmet e fundit nga