LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Miekla: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

25 Nëntor 2021, 19:58, Lifestyle CNA

Gjatë, mbrëmjes së sotme është transmetuar takimi i Anës, konkurentes më të re në ?Përputhen? dhe Iglit.

Gjatë takimit të tyre janë përmendur edhe banorë të tjerë dhe kjo ka sjellë shumë irritim prej tyre.

Ana është shprehur se vajzat në studio sillen sikur nuk kanë parë burrë me sy. Pas kësaj deklarate ka shpërthyer Mikela e cila ka vënë në mëdyshje seksualitetin e Anës.

Ajo është shprehur se Ana e ka prekur në zona intime.

?Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes?, është shprehur Mikela./CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga