LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Dukesh shumë keq pa make-up'/ Antonela nuk ja përton Semit: Nuk e ke parë veten çfarë shëmtire je?

26 Nëntor 2021, 16:15, Lifestyle CNA
'Dukesh shumë keq pa make-up'/ Antonela nuk ja

Që në nisje të ?Big Brother Vip? jemi ndeshur me shumë situata tensionuese, debate dhe shere nga ana e banorëve dhe si duket këto konflikte nuk kanë të mbaruar.

Semi në një moment kur banorët e shtëpisë ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës: Iiiii sa e keqe dukesh pa make-up.

Antonela si duket nuk ja ka përtuar dhe ja ka kthyer: A nuk e ke pa veten çfarë shëmtire je?

Nuk është hera e parë në fakt që e kemi parë Semin kaq të drejtpërdrejtë. kujtojmë se disa ditë më parë quajti idiote Einxhel Shkirën e cila nuk reagoi keq./CNA.al

Lajmet e fundit nga