LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zaimina Vasjari publikon fotot me barkun e rrumbullakosur/ Ka një pyetje për të gjithë ndjekësit

26 Nëntor 2021, 12:55, Lifestyle CNA
Zaimina Vasjari publikon fotot me barkun e rrumbullakosur/ Ka një pyetje

Këngëtarja Zaimina Vasjari pak kohë më parë zbuloi se është në pritje të ëmbël. Së shpejti këngëtarja do të bëhet nënë për herë të dytë.

Së fundi në rrjetet sociale, Zaimina ka publikuar disa foto ku tregon barkun e rrumbullakosur, ndërsa u ka drejtuar pyetjen ndjekësve për gjininë e bebit.

?Dy bekimet e jetë time që më kujtojnë dhe tregojnë se sa e bukur është jeta, se si mundet njeriu të jetë i lumtur vetëm nga një prekje, puthje apo buzëqeshje. Faleminderit Zot! Si mendoni bebi është vajzë apo djalë??, shkruan këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga