LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Teze Luana ndan momentin më të ëmbël me Marget

26 Nëntor 2021, 13:08, Lifestyle CNA
FOTO- Teze Luana ndan momentin më të ëmbël me Marget

Dy ditë më parë , moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Marina solli në jetë një vajzë të cilën çifti kanë vendosur ta quajnë Marget.  Së fundi Marina publikoi edhe një foto ku së bashku me Getin mbanin dorën e Marget.

?Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, Jeta jonë. MARGET SELIMI.24/11/2021?, shkruan Marina.

Ndërsa një moment të ëmbël ka ndarë edhe Luana Vjollca me mbesën e saj të vogël.

Ajo publikon foton ku shfaqet duke prekur dorën e Marget dhe krahas shkruan: Marget, tezja vdes për ty./ CNA.al

Lajmet e fundit nga