LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Iliri vendos të gjithë në pikëpyetje/ I dedikon një falenderim Donaldit

26 Nëntor 2021, 15:46, Lifestyle CNA
Iliri vendos të gjithë në pikëpyetje/ I dedikon një

Iliri dhe Donaldi janë dy nga banorët brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip? që shpesh herë kanë pasur konflikte më njëri-tjetrin. Kujtojmë se konfliket e tyre kanë degraduar në ngritje zëri dhe ofendime.

Gjithsesi, si duket ata tashmë kanë bërë paqe.

Madje Iliri sot, i dedikoi një falenderim Donaldit në kartolinën e tij për Ditën e Falenderimeve.

?Sot në ditën e falenderimeve, njeriu i parë që do takoj sapo të dal është nëna sepse më dha jetën, më dhuroi zanatin, forcën për t?u realizuar dhe gjithçka tjetër. Kjo nuk do të thotë që ata të tjerët nuk dua t?i takoj, do t?i takoj pas mamit.

Njeriu që dua të falenderoj në këtë shtëpi (se janë letrat e vogla dhe s?arrij t?i shoh) është Sabi dhe Arjola, për njerëzit që janë, për origjinalitetin që kanë dhe për dashurinë pa masë që i dhurojnë njerëzve në këtë shtëpi.

Njeriu që ka nxjerrë anët time më të keqe në shtëpi është Donaldi. Është Donaldi sepse? por duhet ta falenderoj sepse kuptoi që nga fjalët kot mund të preken gjërat më të shtrenja që ne kemi jashtë mureve të shtëpisë. Gjithashtu e falenderoj sepse kur njerëzit janë të mirë mund të fillojnë nga e para?, tha Iliri./CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga