LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A ziheni shpesh”/ Dojna Mema flet për zënkat me Vlashentin

26 Nëntor 2021, 13:27, Lifestyle CNA
“A ziheni shpesh”/ Dojna Mema flet për zënkat me

Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar nga publiku.

Moderatoja shpesh realizon biseda në rrjetet sociale, ku përveç tematikave të tjera pyetjeve më të shumta janë për lidhjen e saj të dashurisë me Vlashentin.

Të shumtë janë ata që janë kuriozë të dinë nëse a zihen shpesh Dojna me Vlashentin dhe kësaj pyetje moderatorja dhe këngëtari i janë përgjigjur shumë sinqerisht.

?Shumë shpesh?, shprehet Dojna ndërsa Vlashenti thotë se pa zënka nuk ka dashuri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga