LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi tall Antonelën/ “Iii sa keq ngjan pa makeup”

26 Nëntor 2021, 12:44, Lifestyle CNA
Semi tall Antonelën/ “Iii sa keq ngjan pa makeup”

Gjatë darkës së ditëlindjes së Einxhel, banorët e Big Borther e kanë shfrytëzuar mbrëmjen për të biseduar me njëri-tjetrin.

Por nuk kanë munguar as ngacmimet  mes tyre. Semi ka ironizuar Antonelën duke i thënë se ngjan shumë keq pa makeup.

Por edhe pse Semi e ka thënë këtë me një ton tallës, Antonela e ka marrë me shumë sportivitet.

?Kush është kjo që erdhi. Iii sa keq ngjan pa makeup?, shprehet Semi.

Kujtojmë se sonte në nominim janë vetëm dy vajzat, Einxhel dhe Semi, duke qenë se Fifi u tërhoq nga gara./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga