LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë do jem i pari që do bëj seks këtu”/ Banorët komentojnë deklaratën e këngëtarit brenda Big Brother

26 Nëntor 2021, 14:18, Lifestyle CNA
“Unë do jem i pari që do bëj seks këtu”/

Këngëtari Valon Shehu është një nga banorët më të rinj të Big Brother. Në vetëm pak ditë nga hyrja e tij brenda shtëpisë, Valoni është kthyer në qendër të vëmendjes.

Antonela Berisha teksa bisedonte me disa prej banorëve, është shprehur se këngëtari ka thënë se ai “do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale” në shtëpi.

Pas saj edhe moderatoja Einxhel Shkira ka tregiuar disa momente të sikletshme të këngëtarit, të cilin e kishte parë në tualet me derën hapur po ashtu edhe në dush.

Sjelljet e këngëtarit nuk kanë kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar edhe nga banorë të tjerë.

Sarah: U çua nga gjumi dhe? I kisha përballë.

Arbëri: Edhe unë e kam parë atë pjesë.

Antonela: Ishte këtu te pufat.

Sarah: U çu edhe rregulloi pantallonat.

Einxhel: I mbylla sytë. E pashë edhe sot në banjo dhe mbylla sytë.

Sarah: Ju s?kenimoshë, jo unë.

Einxhel: E kishte derën hapur, po bënte çiçin. Edhe kur po bënte dushin, vura dorën kështu.

Arbëri: Nëse kishim pasur konfidenca, Valoni do kishte dalë nudo.

Antonela: Unë do jem tha i pari që do bëj seks. Për burrni.

Einxhel: Pse kjo ishte burrnia?

Arbëri: Djalë i mirë, djalë i mirë është.

Antonela: Ngela pa fjalë. Tha jam i vetmi që ia mbyll gojën Antonelës.

Lajmet e fundit nga