LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk kam qenë gati të bëhesha mami”/ Adrola bën urimin special në ditëlindjen e Troit: O dritë e syve…

26 Nëntor 2021, 17:04, Lifestyle CNA
“Nuk kam qenë gati të bëhesha mami”/ Adrola bën

Adrola Dushi është një nga modelet më të njohura dhe komentuara shqipatare. Prej disa vitesh ajo është shpërngulur për në Amerikë por gjithsesi vijon të zhvillojë karrierën e saj  midis Amerikës dhe Shqipërisë.

Ajo shpesh herë publikon foto me djalin  e saj Troin. Troi ka festuar 8 vjeç sot dhe mami Adrola ka ndarë në llogarinë e saj momentet më të bukura me të birin.

 

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Shoqëruar me një audio ajo ka treguar se nuk ka qenë gati për t?u bërë mami, por universi e dinte çfarë i mungonte dhe për të cilën kishte nevojë.

?M?u bëfsh mbret o dritë e syve?, ka shkruar Adrola krah videos./CNA.al

Lajmet e fundit nga