LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ada e “Përputhen” poston foton e para 3 viteve/ Ndjekësit nuk e njohin: Kjo s’je ti

26 Nëntor 2021, 18:54, Lifestyle CNA
Ada e “Përputhen” poston foton e para 3 viteve/ Ndjekësit

Ada është një nga ish konkurrentet e Përputhen 3, e cila është komentuar pafund në mediat rozë për format e saj bombastike.

Shpesh ajo është paragjykuar për opearcionet plastike, por sërish ka qenë një nga vajzat më të pëlqyera dhe që është surprizuar nga shumë djem para se të përjashtohej nga Përputhen.

Edhe pas daljes nga emisioni nuk kanë munguar fotot provokuese të Adës që nuk nguron të ekspozojë linjat e saj.

Së fundi ajo ka postuar disa foto të para 3 viteve, por ndjekësit nuk e njohin.

?Nëse ti je Ada unë jam Olsa Muhameti?.

?Nëse ti jë kjo, unë jam Jennifer Lopez?.

?Nëse ti je Ada unë jam mbretëresha e anglisë?, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga