LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ju nuk bëni asgjë”/ Donaldi ‘shpërthen’ ndaj vajzave të “Big Brother Vip”: Nëse lani bëjeni tamam

26 Nëntor 2021, 18:26, Lifestyle CNA
“Ju nuk bëni asgjë”/ Donaldi ‘shpërthen’

Tema e pastrimit të shtëpisë ka qenë gjithmonë shumë prezente në shtëpi.

Shpesh herë banorët ankohen sepse një pjesë e tyre janë shumë indiferentë ndaj punëve të shtëpisë dhe nuk kontrubuojnë.

Këtë herë ka qenë Donaldi ai i cili e ka rihapur këtë temë.

Dondaldi ka shpërthyer ndaj Einxhel dhe Beniadës se nuk bëjnë asgjë në shtëpi.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Gjithsesi edhe pas këtij debati sërish vajzat duken shumë indiferente./CNA.al

Lajmet e fundit nga